fbpx

Montaż instalacji fotowoltaicznych

maty / folie grzewcze na podczewień - łącznik

Zielona energia i darmowe ogrzewanie

To wszystko jest w Twoim zasięgu. Decydując się na system grzewczy oparty na foliach na podczerwień warto rozważyć także montaż instalacji fotowoltaicznej, która znacząco obniży koszty nie tylko ogrzewania.

Fotowoltaika + folie grzewcze = kompleksowy system redukujący koszty ogrzewania do 0 zł

Postaw na ekologię

Zadbaj o otaczające nas środowisko inwestując w zielone źródła energii oraz bezemisyjny system grzewczy.

Zamów kompleksową usługę montażu paneli fotowoltaicznych i folii grzewczych i zapomnij o rachunkach za prąd i ogrzewanie, ciesząc się przy tym zdrowym powietrzem.

Obniż rachunki za ogrzewanie i prąd do 0 zł!

Zastosowanie mat grzewczych na podczerwień dostarcza nam niespotykaną okazję do znacznego obniżenia kosztów ogrzewania domu.

Możemy również obniżyć wartości rachunków za prąd w naszym domu. Dzięki fotowoltaice możemy czerpać energię elektryczną z naturalnego źródła ciepła – energii słonecznej.

Połączenie mat grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką obniży rachunki za ogrzewanie do 0 zł. Tak, to możliwe! Nie czekaj – sprawdź! Zamów darmową wycenę już dziś!

Fotowoltaika najwyższej jakości!

Montowane przez nas instalacje fotowoltaiczne składają się z komponentów najwyższej jakości, którą zapewnia niemiecka firma SOLARWATT, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

664 804 301