Folia grzewcza - cena instalacji i ogrzewania

maty / folie grzewcze na podczewień - łącznik

Ceny montażu i koszty eksploatacji folii grzewczych

Folie grzewcze na podczerwień stają się coraz bardziej popularnym sposobem na ogrzewanie domów. Szeroka oferta sprzyja coraz szerszemu gronu konsumentów. Osoby niezdecydowane argumentują swoją niechęć kosztami montażu folii grzewczych na podczerwień i cenami ogrzewania. Czy ich obawy są słuszne?

Koszt instalacji folii grzewczej

Koszt instalacji kompletnego systemu grzewczego opartego na foliach grzewczych na podczerwień jest zależny od bardzo wielu czynników budowlanych oraz innych kwestii, takich jak wybór metody montażu, czy modelu i ilości termostatów. Niemniej jednak, żeby przybliżyć Państwu jakiekolwiek orientacyjne koszty na uproszczonym przykładzie domu 120 m².

Koszty kompletnego podłogowego systemu grzewczego dla domu jednorodzinnego o powierzchni 100 m² jest to orientacyjny koszt 16 850 zł netto*.

Dla montażu sufitowego jest to koszt o ok 1000 zł netto wyższy*.

*Niniejszy przykład nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66§ 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Przykład zakłada wycenę dla domu w technologii pasywnej, w którym ogrzewanie znajduje się w 5 pomieszczeniach.

W celu otrzymania szczegółowej wyceny zachęcamy do kontaktu.

Koszty ogrzewania folią grzewczą

Obniż rachunki za ogrzewanie do 0 zł!

Zastosowanie folii grzewczych na podczerwień dostarcza nam niespotykaną okazję do znacznego obniżenia ceny ogrzewania domu.

Możemy również obniżyć wartości rachunków za prąd w naszym domu. Dzięki fotowoltaice możemy czerpać energię elektryczną z naturalnego źródła ciepła – energii słonecznej.

Połączenie folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką obniży ceny za ogrzewanie do 0 zł. Tak, to możliwe! Nie czekaj – sprawdź! Zamów darmową wycenę już dziś!

Postaw na nowoczesny i wydajny system grzewczy!

Postęp technologiczny pędzi do przodu co sił. I my, chcąc za nim nadążyć, musimy korzystać z tego, co nam oferuje. Właśnie dlatego warto zainwestować w innowacyjny system grzewczy, który z pewnością niebawem stanie się standardem w naszych domach.

Koszty eksploatacji systemu grzewczego na podczerwień są niewielkie, a sam system cieszy się dużą wydajnością i bezawaryjnością. Wszystko przemawia na korzyść systemu grzewczego na podczerwień. Więc na co jeszcze czekać?

664 804 301