Zalety folii grzewczych na podczerwień

maty / folie grzewcze na podczewień - łącznik

Instalacja grzewcza na podczerwień jest...

Efektywna i oszczędna

Pozwala zredukować do minimum koszty ogrzewania i czas poświęcony na obsługę cechując się wysoką wydajnością dzięki niemal stuprocentowej skuteczność grzewczej.

Bezpieczna i niezawodna

Ten typ instalacji cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa dzięki swojej trwałości, braku konieczności serwisowania, brakowi ryzyka oparzeń ani zatrucia gazami.

Prozdrowotna

Instalacja grzewcza na podczerwień działa antybakteryjnie, co z pewnością docenią alergicy. Ponadto poprawia układ odpornościowy i wpływa na komfort termiczny.

Ekologiczna

Dzięki matom grzewczym na podczerwień przyczyniamy się do ochrony środowiska. Takie maty nie wykorzystują zasobów naturalnych Ziemi - obniża to emisję dwutlenku węgla.

Porównaj instalacje grzewcze na podczerwień z innymi systemami grzewczymi

Maty na podczerwień
Panel elektryczny
Boiler gazowy
Boiler
Paliwo

Elektryczność

Elektryczność

Paliwo kopalne

Elektryczność

Trwałość

Minimum 25 lat!

2-3 lata

10 lat

Około 5 lat

Prędkość ogrzewania

4-20 minut

10-15 minut

30-60 minut

30-60 minut

Wady i zalety

Czy folie grzewcze na podczerwień to najlepszy z systemów ogrzewania?

Systemy grzewcze na podczerwień są rozwiązaniem nowoczesnym, a zarazem idealnym dla środowiska. Dzięki nim dokonasz prawdziwej odmiany.

Podsumowując – maty na podczerwień to:

  • system wytwarzający mniej dwutlenku węgla niż tradycyjne ogrzewanie
  • wyjątkowo energooszczędne urządzenia
  • komponenty wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu
  • najbardziej przyjazny dla środowiska, najwygodniejszy w obsłudze*, najtańszy w eksploatacji** system grzewczy dostępny na rynku

*Nasze termostaty dają pełną kontrolę nad temperaturą, dzięki czemu nie będziesz marnować energii, gdy jej nie potrzebujesz.
Na przykład korzystając z termostatu możesz obniżyć temperaturę już o 1 stopień, co znacznie wpłynie na zużycie ciepła i emisję dwutlenku węgla.

**W połączeniu z panelami fotowoltaicznymi otrzymasz czystą, odnawialną energię. A także będziesz mógł obniżyć koszty energii za ogrzewanie swojego domu nawet do 0 zł w sezonie grzewczym.

664 804 301