fbpx

Usługi

maty / folie grzewcze na podczewień - łącznik

Czym się zajmujemy

Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość produktów i usług oraz dbałość o zdrowe i przyjazne środowisku rozwiązania. Nasi fachowcy instalują systemy ogrzewania głównie w Polsce i w Wielkiej Brytanii, ale także i innych krajach europejskich. Mając na uwadze komfort, łatwość użytkowania i opłacalność staramy się doradzać naszym klientom najlepsze i najbardziej wydajne rozwiązania. Jesteśmy dumni z naszych nowatorskich mat grzewczych, opracowanych dzięki wiedzy i 10-letniemu doświadczeniu. Nasze produkty są bezpieczne i niezawodne, mogą być używane również tymczasowo – dlatego ich jakość doceniono na świecie.

Residential Services

Mądry wybór systemu grzewczego jest bardzo ważną kwestią, która w przyszłości mocno będzie rzutować na koszty utrzymania domu. Warto być pewnym wszystkiego – tym bardziej, że zapytanie nic nie kosztuje!

Maty i folie grzewcze są to jedne z bardziej innowacyjnych systemów grzewczych. Przy ich zakupie i montażu warto zaufać doświadczonej firmie, nawet jeśli nie jest ona z najbliższej okolicy.

Fotowoltaika + folie grzewcze na podczerwień = kompleksowy system redukujący koszty ogrzewania do 0 zł.

Zadbaj o otaczające nas środowisko inwestując w zielone źródła energii oraz bezemisyjny system grzewczy. Zamów kompleksową usługę montażu paneli fotowoltaicznych i folii grzewczych i zapomnij o rachunkach za prąd i ogrzewanie, ciesząc się przy tym zdrowym powietrzem.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi elektryczne, obejmujące pełen zakres działań związanych z instalacjami elektrycznymi. Doświadczony zespół elektryków z najwyższymi kwalifikacjami jest gotów obsłużyć wszelkie potrzeby naszych Klientów, zapewniając profesjonalizm i solidność.

664 804 301